Przejdź do treści

O mnie

Kim jestem?

Mam na imię Alina i jestem trenerem biznesu. Na co dzień pracuję z osobami, którzy prowadzą mikro lub małe przedsiębiorstwa. Uczę jak rozwinąć swój biznes. Układam i porządkuje procesy oraz rozwijam kompetencje z zakresu sprzedaży, zarządzania oraz komunikacji.

Moja misja

Moją misją jest wspieranie małych firm zbudowanych na pasji, by mogły się rozwijać i dalej dzielić z innymi swoją pasją. Moim celem jest by te firmy się wzmacniały i dawały miejsca pracy innymi, a przede wszystkim osiągały stabilny przychód dający utrzymanie i poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę?

W trakcie swojego doświadczenia zawodowego zauważyłam, że ludzie którzy mają swoje biznesy borykają się z wieloma problemami. Pasja, która pchnęła ich do otwarcia firmy, często przygaszona jest problemami z pracownikami, problemami finansowymi czy natłokiem obowiązków. To powoduje, że przedsiębiorca żyje w ciągłym stresie i często sam zaczyna sabotować swoje działania. Niestety to ma bezpośrednie przełożenie nie tylko na wynik finansowy w firmie, lecz także na życie osobiste. 

Postanowiłam rozwiązać ten problem. Od kilku lat prowadzę firmę i zawodowo wspieram przedsiębiorców. Bardzo zależy mi na tym, by przedsiębiorca otrzymał wsparcie jakie potrzebuje. W tym celu dokładniesprawdzam ‚jak jest’ i na tej podstawie buduje plan szkoleniowy. Sprawdzam stan obecny wykonując test psychometryczny Proces Communication Model® oraz audyt procesów sprzedaży. Na tej podstawie określam obszary, które wymagają poprawy i przeprowadzam przedsiębiorcę przez cały proces.

alina gofron czyta książke i piję kawe na parapecie okna

Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do skontaktowania się ze mną przez mój formularz kontaktowy. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę rozwiązać wszelkie wątpliwości.